zumba

11.09.2010
kapryśna panna szklane oczko zamrugała dzisiaj łaskawym okiem. 66,3. a po bieganiu mignęła nawet środkową 5. bebeluszek aż oczy własne przetarł z niedowierzaniem. bo jeszcze przedwczoraj panienka pokazywała 67,5. może to woda odpłynęła wraz z babodniami...a może to nagroda za pierwszy dzień iście bezkompulsowy...

a może to zumba!!!!! bo bebe zainspirowana, naoglądała się filmów na youtubie. zaguglowała zumbę w yam-yamowie. i jest! ku zaskoczeniu, nawet licznie reprezentowana w pobliżu bebeluszkowych pieleszy. 10 minut na modrej i bebe już kręci zmysłowo biodrami. a przynajmniej tak jej się wydaje. lustra wokół kłamią. instruktorka z ogniem na głowie i w duszy przyodziana kontrastowo w majową zieleń, jak najbardziej bebeluszkowa. podobno w czwartkowe wieczory przychodzi na zumbę aż 70 zumbowiczów! a to dopiero jest impreza. bebeluszkowi oczy się świecą! tylko jeszcze pochodzi na zajęcia dla początkujących. nauczy się podstawowych kroków, obudzi seksapil....i nic jej już nie zatrzyma.będzie miękki taniec brzucha, będą ponętnie trzęsące się pośladki, będzie kolanowa miękkość salsy i gorący oddech tanga....bebe będzie zumba!
7 komentarzy on "zumba"
 1. Anonimowy14:21

  hehe:) superrrrrr:)

  OdpowiedzUsuń
 2. cześć bebe, tu cancri ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. malwek10721:24

  No proszę już matka założycielka zaraziła miłością do zumby :)))) Piękny spadek Bebe piękny. Ja też tę szklaną wyrocznię znam i już ona da mi popalić za dzisiejszą pizze i jutrzejszy imieninowy obiad u dziadków kochanego Lolka :) Będzie się działo ja to już wiem, bo to nie pierwszy taki obiad w związkowym życiu malwka i Lolka ;P Ale choćby się paliło i waliło za tydzień -0,5 kg ! damy radę :D Co do vitalii, to je też już jej nie ufam :( banicja w okolicy bebeluszkowa będzie wyśmienitym pomysłem ;) buziak ślę :))

  OdpowiedzUsuń
 4. eee tam podwójne, tu póki co niemal nic się nie pojawia :P ale u Ciebie widzę to samo :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 5. baja195322:59

  próba 101

  OdpowiedzUsuń
 6. baja195300:03

  Hurra! Udało się, bebe.. Jestem juz po ( przegranym, niestety) turnieju brydzowym. Cieszę się, że tutaj moge juz zagladac... Jeszcze wyjasnij mi, prosze, jak korzystac z podanego przez Ciebie linku, ktory nie jest "podswietlony" i nic nie otwiera klikanie na niego...Ale to chyba juz jutro;)
  Cmok bez rezerwy;)

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature