Różnica kultur

23.01.2012


Małostkowość bywa pryszczem na siedzeniu. Nie widać a boli, zwłaszcza właściciela. Bebe bywała małostkowa, zwłaszcza w stosunku do zegarowego tykania. Nie jedną noc kuchenny czasomierz spędził już w szafie. Czepiała się też namiętnie kwiatów ciętych, których nigdy od Wiewióra nie otrzymała, a chciałaby bardzo. Chciałaby, też żeby Wiewiór otwierał jej drzwi, nosił siatkę z zakupami, nie zaczynał obiadu pierwszy i na boga przestał mlaskać, jak mu coś szczególnie smakuje. Czy cały świat musi o tym wiedzieć?! Chciałaby też, żeby czasami walną ręką w stół. Po męsku, żeby się uparł i żeby było na jego. I żeby focha strzelał, jak ona wychodzi na obiad z kolegą.

A Wiewiór nadal swoje. Przynosi jojo dla początkujących, pingwiny z papieru składa  i naprawia kran bez proszenia. Zaczyna obiad, by jej nie obrazić. Mlaszcze przy tym głośno, bo nie umie inaczej, choć się bardzo stara. Plecak jej zabiera, jak mu się nie przypomni ta feministka wyspowa, co za oferowaną pomoc wyzwała go od zacofanych seksistów. Nawet nóż jej kupił firmowy, szwajcarski, ale z pilnikiem. I jak miło, kiedy wraca cała radosna po spotkaniu z przyjaciółmi, nawet jeśli jego przy tym nie ma.

Bebe ma to, co naprawdę chce.

°°°
Powtórzę się, ale głosowanie na Bloga Blogerów trwa jeszcze do 7 lutego.
Uzbrójcie się zatem w telefony i ślijcie smsy pod numer 7122 o treści G00404. Te "0" to zera a nie litery. Jeden telefon - jeden sms. Śpieszmy się, bo konkurencja nie śpi... 
I rozsyłajcie wici wśród znajomych mniej i bardziej. Proszę.
10 komentarzy on "Różnica kultur"
 1. Wiewiór daje z siebie wszystko:) A głosować - głosujemy!! :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do boju do boju! :) Z przytupem!

   Usuń
  2. Do 7 lutego :( Za późno, chętnie bym głosowała :(

   Usuń
  3. Blogu o miodzie! Przecież głosujesz! Ja to widzę! czytasz każdy wpis i komentujesz komentujesz, a blog rośnie tłusty i dorodny od tych komentarzy! To ważniejsze niż konkursowe głosy :) Dziękuję!

   Usuń
 2. Pysigunda19:32

  Fiu, fiu, taki pingwinek z papieru to nie byle co ;) Sesemesik dla Bebe wysłany, powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Pysigundę! I dziękuję za głos sympatii :) Pingwiny w produkcji hurtowej.

   Usuń
 3. Wiewióra miłość ma niespotykany smak, szczęściara z Bebe :D
  głosuję, ma się rozumieć! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To mam zagwozdkę, o jakim smaku jest ten Wiewiór??? Chyba czerwonym, bo ten lubię najbardziej :) Mua!

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy08:37

  No Bebe, no kochana, no to jest właśnie to, faceci są z Marsa, a kobiety z Wenus i ile z tym zabawy. No buziole Skarbie. SMsik już dawno wysłany kochana. Haneczka80

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature