Blog Roku: Ole Ole Ole!

19.01.2012

Proszę Państwa, co za emocje, co za emocje!!! Blogi tasują się w pierwszej dziesiątce jak karty! Czarne konie wychodzą na prowadzenie! Bebe zeszła już niemal na bezdech! Ale biegnie, wstaje i biegnie! Co za determinacja! Nawet kominiarz wysłał SMSa, o listonoszu i babci ze smokey eyes nie wspominając! Wici się przędą na wirtualnych ścianach! Proszę Państwa! Proszę się uzbroić w cierpliwość! Trzeba nam czekać trzy godziny na oficjalną listę blogów, które przeszły do oględzin jurorskich. Kto będzie w pierwszej dziesiątce? Hospicjum? Matka Dzieciom? Piosenki? Poezja? Historia? Czeka cała polskojęzyczna blogosfera! Czekają blogerzy! Wszyscy z zapartym tchem.

Bebe obrała pięć ziemniaków na szczęście, zatańczyła z patelnią gulasz i nadeszła wiekopomna chwila.

Proszę Państwa, Bebe kończy etap II na miejscu 4 w kategorii blogów literackich! Zdobytych głosów okrągła liczba 245! I nagroda dla tego, kto obliczy ile to będzie z wacikiem. Trybuny szaleją! Bebe tańczy z Michaelem Jacksonem!

- Drogi Bebeluszku, jak ci z tą wieścią?!
- Brak mi słów!

Ale to nie koniec, to nie koniec! Bebeluszek kłania się w pas wszystkim głosującym! Rozdaje szampana i czekoladową kaszankę! Jak świętować to (z) pełną gęba! Proszę Państwa, chwile wzruszenia! Bebe płacze z wdzięczności!

Bebe ociera pot z czoła i staje do dalszej walki! Cóż za sportowa postawa! Oprócz jurorów, mogą oglądać ją też inni blogo-fani! I znów chwytać za telefony i ponownie głosować! Liczniki wyzerowano i czas na ostateczne starcie o tytuł Bloga Blogerów! kto Bebeluszkowi, choćby małym palcem przychylny, niech sięga po telefon własny i rodziny! I niech wysyła kolejnego SMSa o treści  G00404 na numer 7122 (te 0 to zera). Proszę Państwa i proszę rozesłać wici, wśród znajomych, współpracowników i współlokatorów! Nie krępować się, głosować i agitować!  A zaprzyjaźnione blogi niech wspomogą koleżankę zza rogu! odwdzięczy się w odpowiednim czasie! Proszę Państwa, proszę nie być żyłą!

Halo? Halo! Tatuś Bebelszka? Wysłał Pan pierwszego smsa do II etapu?! To fantastycznie!  Tatuś Bebeluszka jest git! Ma komputer i sam sprawdza rankingi! A co! Wy też dacie radę!
16 komentarzy on "Blog Roku: Ole Ole Ole!"
 1. Bebe, wielkie święto nastało. Mam nadzieję, że oto wszyscy, tak jak ja, wesprą cię smsem, cobyś zdobyła jeszcze drugą koronę. A teraz chodźmy tańczyć:) Ja Bloga Blogerów odpuszczam ;) Ale wiem, że ty masz spore szanse!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Avo_lusion dziękuję!!! :) Wznoszę za nas toast! Setka za setkę ;) Tańczę już od 12, dziw ze sąsiedzi jeszcze nie pukają miotłą w sufit. Mua Mua Mua!

  OdpowiedzUsuń
 3. 301,35 z vacikiem ;) ależ ależ czymże te vaciki w porównaniu ze szczęściem Bebe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serithorn wygrywa nagrodę! Poproszę o adres na bebeluszkową pocztę e-mailową. Tylko szybko, zanim odlecę jutro na wyspę, może zdążę wysłać!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i trzymam kciuki za powodzenie w kolejnym etapie:)
  Tylko...
  Kartka z przemówieniem przygotowana? Bo to wiesz, dziękować trzeba. Jeszcze nie daj panie bobrze jakąś ciocię albo szwagra pominiesz i będzie bum , bo Mikołaj zapomni przynieść ci rajstop;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, no właśnie widać poniżej, że rajtek w 2012 nie będzie.

   Usuń
 6. Buła Średnia08:40

  Kochana, o Tacie tylko pamiętasz???? A sióstr kilka???? Smsy kolejne już w kosmosie te prywatne i firmowe. Dziś kolejni nieświadomi grążącego im niebezpieczeństwa, będą "przymuszeni z przyjemnością" do wysłania smsa, bo jak nie.... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to jak kochająca rodzina! :*

   Usuń
 7. masz bebe kolejne cyferki na literki :) leze w malignie wiec moze i bredze ale sms zwrotny potwierdzil ze glosowalam prawidlowo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agunha, zdrowiej dziecko! Miód z czosnkiem + sms na Bebeluszka od kogoś bliskiego :) chorzy mają moc sprawczą!

   Usuń
 8. Gratuluje! Moje głosy na bebeluszka też oddane! Niech wygrywają perły!:-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też zagłosowałam i 3mam kciuki za Bebe, gdyż ma najlepszego Bloga z najlepszych!! go go go!!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy00:03

  Tu Ciupek. Ciupek wrócił do domu i kradnie wszystkim domownikom komórki śląc głosy na Bebe. Gdyby Ciupka zamknęli za takie przestępstwo to proszę o zeznania mające na celu złagodzenie kary.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeju! Jak tu fajnie! Jak to mozliwe, ze mnie tu nie bylo!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż za przeoczenie! Bebeluszkowo bez kaczki?! Skandal! Niech Kaczka juz sie nie gubi!

   Usuń
 12. Humoresko, Żółwico - dziękuję za wszelką pomoc.
  Ciupasku - Biorę to na gołą klatę! Dowody niewinności nawet ci spreparuję ;)

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature