Rocznica

13.01.2012
Spieszę donieść, że po pierwszym dniu głosowania Bebe na miejscu 5 z 420 zgłoszonych blogów w swojej kategorii! Uhuhu!!!! Kłaniam się usłużnie i dziękuję za wsparcie!

Konkurencja nie śpi, trzeba więcej SMSów! Chwytajcie za telefony (swoje i bliskich) i głosujcie!
Aby zagłosować na blog Bebeluszka należy wysłać SMS o treści G00404 (te 0 to zera) pod numer 7122. Każdy głos się liczy, ale z jednego numeru można wysłać tylko jednego smsa.


Konkurs konkursem a życie toczy się dalej:


Zdjęcie: Maria Brinkop
Trzynastego w piątek, a ja siedzę i myślę, co by tu napisać o Bebe i Wiewiórze. Okazja jest, bo dzisiaj stuknęło im okrągłe pięć lat pożycia. Tylko słów brakuje. O miłości pisać to kopać sobie dołek. Albo wychodzi za różowo i puchato, albo za sucho, albo zbyt ckliwie, a nie daj Panie B. za słodko! A między Bebe i Wiewiórem była raczej wielka cisza. Ciemna, chłodna i bardzo pusta.

Dokładnie pięć lat temu Bebe westchnęła nad licznymi mailami pisanymi w głuchy eter, nad kołdrą coraz to zimniejszą i nadzieją, co głupia umiera ostatnia. Przestała oczekiwać, że między nimi się w końcu uda. Tymczasem Wiewiór usiadł do komputera na Zielonej Wyspie. Tego dnia nie wiało i modem obwieszczał połączenie ze światem. Bebe animowała poklatkowo ryby na dyplom, gdy Wiewiór napisał:

Okay.

Może nie było to najbardziej romantyczne słowo w słowniku, lecz wypełnione ciepłem a może i pożądaniem. A przede wszystkim komunikowało to, co już od dawna chciał powiedzieć. Była 16:45, a Bebe do dziś przechowuje tą wiadomość.
8 komentarzy on "Rocznica"
 1. Kochana, wielkie, wielkie gratulacje. 5 lat to szmat czasu, nie da się ukryć... Trzymam kciuki za kolejne 5 :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Bebe - to nastepnych takich lat i wspomnien :) Nam tez niedawno stuknelo na liczniku 5 lat..ale teraz to juz chyba odliczamy szczescie w malzenstwie, ktore podobno bardzo po nas widac :) a stare smsy, meile tez mam zachowane - tak dla potomnosci, zeby zobaczyly ze mama z tata byli tak stukniecie, ze sami w to nie do konca wierza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:22

  Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 4. Avo, Bella..... 5 lat to też tak krótko, okay było jakby wczoraj! Dzięki za życzenia! Wiewiór życzył sobie 555! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejnych, wspaniałych lat :)

  Jak widać, każdy ma swój romatyzm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) mały i duży. Dzięki za życzenia!

   Usuń
 6. gratuluje! tez jestem w grupie "pieciolatkow". musialo cos wtedy byc w powietrzu:)

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature