Blog Roku: Nie krępujcie się, głosujcie!

12.01.2012
Drodzy lubiący, podglądający i ci po prostu życzliwi oraz hojni!
Wasza cierpliwość i kieszenie zostaną niniejszym wystawione na wielką próbę. Proszę się trzymać foteli, będzie się trzęsło!
Prestiżowy konkurs na Bloga Roku 2011 w edycji VII ruszył pełną parą na Onet.pl. Bebe zgłosiła się do biegu w kategorii blogów literackich, otrzymała numerek i czeka w dresiku na ławeczce. Ale czy dane jej będzie wystartować zależy tylko od Was!

Od dzisiaj do przyszłego czwartku (od 12 do 19 stycznia) trwa drugi etap konkursu, w którym to internauci wybierają ulubione blogi (w najfajniejszym dresiku). A wybierają jak? Konkurs jest blogowy, internauci sieciowi, zatem głosy można oddawać rzecz jasna smsem! Jedyna nadzieja w tym, że sms nie pójdzie na marne, a na cele charytatywne. Bebe ma głęboką nadzieję, że serduszka WOŚPu tlą się jeszcze na Waszych klapach.

Dozgonna wdzięczność gwarantowana! 

Kto Bebeluszkowi życzliwy, niech się nie krępuje a chwyta za telefon i wysyła 

sms o treści: G00404 
pod numer:  7122

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!  Każdy głos się liczy, ale z jednego numeru można wysłać tylko jednego smsa.
 
Koszt: oszałamiające 123 groszy z vacikiem*Dla znajomków zagramanicznych: 
Niestety, głosować można tylko z numeru telefonu polskiego operatora sieci Era, Plus, Orange lub Play.

Agitujcie Bebeluszkowi Fankowie przy śniadaniu, w biurze, pod kołderką, na twarzoksiążce i w elektrolistach! Niech naród głosuje! Niech słowotwórcy się cieszą! Niech się dzieje!

10 blogów z największą ilością smsów na koncie ruszy do biegu pod czujnym okiem jurorów, którzy zdecydują o tym, kto zaadoptuje statuetkę, sławę, promocję i nagrody (na przykład taki laptopik, co ma polską klawiaturę....Bebe marzy.).

Uniżone howk!Dla zainteresowanych terminarz Konkursu
12.01.2012 - 19.01.2012 - nominowanie blogów (głosowanie SMS)
19.01.2012– 07.02.2012 – nominowanie blogów (głosowanie SMS) do wyboru Bloga Blogerów
02.02. 2012 - ogłoszenie nominacji Jury z poszczególnych kategorii tematycznych
14.02.2012 - wyświetlenie zwycięzcy Bloga Blogerów
16.02.2012 – Gala

  
http://blogroku.pl.
13 komentarzy on "Blog Roku: Nie krępujcie się, głosujcie!"
 1. Ja już na ciebie zagłosowałam, całuję :*

  OdpowiedzUsuń
 2. A masz bebe smska, a masz... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia!!! SMS-ek już poleciał :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. o, miło, czyli mam Twoją dozgonną wdzięczność ;-P buziak, powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tez juz sle - leci w kosmos wirtualnej sieci :) a co - jak ma spelnic marzenia to niech spelnia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No i poleciał... Pierwszy Wysłany EsEmEs skutecznie radośnie trafiony :)
  Drugi Wysłany - niestety gdześ zabłąkany w GSM-owym niebycie, bo mu powiedzieli, że już raz ktoś-jakiś z tego numeru dotarł skutecznie, a razy dwa się nie liczy i nie stanowi nic, że nawet lubi bardziej i: "możesz sobie wybrać inny cel". Tak mu powiedzieli. Drugi Wysłany nie chciał trafić gdzieś w inny cel, więc postanowił błąkać się w słodkim niebycie pomiędzy celami... A że wirtualna przestrzeń stara się dogonić pojemnością tą rzeczywistą, toteż Drugi Wysłany będzie się błąkał długo... Może nawet w nieskończoność... Ale ponieważ lubi przygody - wcale mu to nie przeszkadza ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kłaniam się w pas wszystkim wysyłającym! Tym meldującym i tym wysyłającym po cichu! Trebor mam nadzieję, że drugi sesemes trafi w dobre ręce. sumie głupio żeby się błąkał.

  Uroczyście donoszę, że po pierwszym dniu głosowania Bebe uplasowała się na miejscu 7 z 420!!! Uhuhuhu! Fantastycznie! Ale konkurencja nie śpi! Chwytajcie zatem za telefony własne i innych i głosujcie głosujcie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bebe moja kochana, gratuluję i trzymam kciuki. I słuchaj. Jak przylecisz do wawy na galę, to koniecznie do mnie na obiad zapraszam!! (noclegu nie mam niestety, bo mieszkanie ma 16 mkw). Całuski

   Usuń
  2. ha! przyniosę deser!!!

   Usuń
 8. Anonimowy09:28

  Poszło :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 9. Megi, turlaczku: :* z przytupem!

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature