Blogowa Eurowizja

16.01.2012


W konkursie Eurowizji nie można głosować na własne podwórko. Co roku Turcja otrzymuje zatem maksymalne 12 punktów od Niemiec, bez względu na poziom prezentowanej piosenki. Dlaczego? Bo mniejszość turecka w Niemczech, nie jest znowu taka mała, a niemieckie telefony ma i nie zawaha się ich użyć.

W blogowej Eurowizji Bebeluszkowa mniejszość w Polsce najwyraźniej nie jest taka silna. Z miejsca 6 spadła po weekendzie na 11, co oznacza, że jeśli do przyszłego czwartku nie wespnie się o choćby jeden schodek, to wypadnie z gry. Bebe nie ma znajomej szkoły ani fabryki, nie poleci jej żaden sławny blog a nawet Korwin Mikke. Ba! Sama na siebie też nie zagłosuje, bo organizatorzy konkursu  postanowili zdyskryminować blogerów na emigracji i zamiast glosowania internautów urządzili glosowanie telefonautów, i to tylko tych z numerem polskim. Do takich Bebe nie należy. Nadzieja li i jedynie w ziomkach w kraju ojców, że nie pożałują tych 123 groszy, że szepną dobre słowo współlokatorom, że nie będzie im głupio w bebeluszkowym imieniu poprosić o smsa, że roześlą wici fejsem i pantoflem.

W kupie siła! Obudź się Bebeluszkowa kupo! Działaj!

Bebe zakasała rękawy, stanęła na barykady i agituje. Kręci się jej w głowie od emocji, ale gardło coraz słabsze. W przypływie desperacji gotowa jest nawet położyć się na torach i jak przeciwnicy atomu w Czarnym Lesie, dać się naświetlić przewożonym tą drogą radioaktywnym odpadom. Byle do czwartku, mamroce nieprzytomnie. Nie po to trenowała boks w czerwonych rękawicach, żeby się poddać na ostatniej prostej. Będę jak Rocky, Będę jak Rocky....

p.s. Magiczne sztuczki pt. kilka smsów z tego samego numeru, nie działają.
10 komentarzy on "Blogowa Eurowizja"
 1. Z zasady smsów nie wysyłam, jako że drażni mnie podstępne wyłudzanie nr tel do późniejszych obwieszczeń jako bym wygrała mercedesa, wycieczkę balonem, czy miliny polskich nowych lśniących złotych .... ależ od czego są zasady jak nie od tego żeby je czasem złamać ;) wysłane, kciuki trzymam i ciągle kibicuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to, to rozumiem! Serce roście! :*

   Usuń
 2. Bebe, trzymam kciuki, że aż zsiniały. Jeżeli masz siłę, pisz prywatne wiadomości na FB, jeżeli masz konto, to także na NK. Agituj rodzinę, niech poświęcą na to trochę czasu :) Słowem - co się da. Będzie ok, wierzę, że wrócisz w do 10!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działamy działamy! W kupa jest jednak siła! Bebe wróciła na miejsce 6! Ale niech kupa już nie zasypia, do czwartku przetrwamy na Red Bullach :)

   Usuń
  2. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super :)

   Usuń
 3. Anonimowy20:11

  "Bebe nie ma znajomej szkoły ani fabryki" - masz głos z fabryki, ale fabryki historii! Powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym to nawet nie śniłam, że będę miała poparcie całej fabryki!!!! Kłaniam się głównemu brygadziście w pas! Nie! Brygadzistę to ja ściskam w pasie! Niech żona brygadzisty wybaczy :)

   Usuń
 4. no dobra, posłałam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. bebe, zaraz cię udostępnię! walcz, walcz, cudownie cię widzieć na szóstym!!!

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature