dieta paluszkowa

2.08.2010
dieta paluszkowa składa się w dwóch faz. w fazie pierwszej dozwolone są wyłącznie paluszki. najlepiej z solą. do tego dużo wody. najlepiej hektolitry. ewentualnie zaleca się niewielkie ilości coca-coli. tudzież herbaty anyżowo-koperkowej. faza pierwsza trwa od 1 do 3 dni.w fazie drugiej, oprócz paluszków, dozwolone są następujące produkty: suchy chleb i białe bułki. a  wersji dla vipów sucharki.ugotowane jabłka. rozgotowany ryż oraz wyśmienita papka marchewkowa.

bebe jest w fazie pierwszej. oprócz utrzymywania diety sił starcza jej jedynie na przekopywanie stosu komiksów na zacisznym tronie. wiewiór uzupełnia zapasy paluszków i kopru włoskiego. mieszkańcy i goście stumilowego lasu jednak w pełni sił. to nie weselna biesiada. kamienie z serc prosiaczka i kubusia łupnęły o ziemię z wielkim hukiem. oczy rosną jednak w obawie przed grasującym zarazkiem. cdn.......
2 komentarze on "dieta paluszkowa"
 1. sfizo15:05

  odpowiadałaby mi taka dieta, faza pierwsza w szczególności. jeśli zamiast coli małych ilości można pić colę light w ilościach dużych, to w ogóle bajka.

  pozdrawiam ser-decznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy08:22

  szkoda, że to nie prawda:P Po mącznych tyje się ekspresem:PP

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature