miasto, którego nie ma oraz zaproszenie

19.03.2011


bebeluszkowi też paszport zniknął. ten ze zdjęciem w niebieskim t-shircie, zezem i twarzą jak po nieprzespanej pijackiej nocy, na którym to zdjęciu bebe dziwnym zbiegiem czasowych okoliczności wygląda na wiek kwiecistszy niż w chwili obecnej. bebe miała odebrać paszport nówkę, ale dział paszportowy prowadzi li i jedynie handel wymienny. żąda starego dokumentu lub dodatkowych 60 funciaków. to ostatnie to bebe miała na przeżycie całego marca. cóż....spróbuje na piękne oczu jeziora i dowód osobisty. na którym nota bene bebe wygląda jak własna babcia w ulepszonej popromiennej wersji.

bebe wybywa zatem do miasta, którego nie ma. szukać paszportu. szukać zen. i wiosny.

wróci w okolicach przyszłotygodniowej środy. cyfrowo już podstarzała.ale, miejmy nadzieję, bogatsza w niezbite dowody własnej tożsamości i błogostan duchowy. ale bez marzanny.22 marca. w drugi dzień wiosny bebe zaprasza wszystkie śledzie przeszłe, przyszłe i teraźniejsze do bebeluszkowa na urodzinową niskokaloryczną niespodziewankę! a co!
4 komentarze on "miasto, którego nie ma oraz zaproszenie"
 1. Toś jednak jest baran:)jak moja osobista sarenka! ojjjj...trudny będzie miał wiewiór orzeszek do pochrupania...trudny:))) charakterne dziewuchy są te barany. Jeszcze raz Bebe najlepszego pod te urodzinki.

  OdpowiedzUsuń
 2. :DDD wiosno wiosno WIOSNOOOOO! gdzie jesteś, ahh....

  http://please-let-me-be-thin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego, Bebe :)!
  Żeby Nowy Rok był Dobrym Rokiem Samozadowolenia i Satysfakcji :) Wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 4. :) no i czym by się tu usprawiedliwić że życzenia spóźnione złożyć chciałam ;) Że pamiętałam... może tym że północ mnie zastała na orbiterku ;) pomimo przejścia "terminu ważności" Bebe kochana życzę Ci wszystkiego najlepszego, samych radości i realizacji wszelkich planów no i oczywiście osiągnięcia i utrzymania forever wymarzonej kombinacji cyferek na pannie szklane oko :))) buziak gorący przesyłam

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature