Kalendarz 2016 - Grudzień

27.11.2016
A niech mnie! Czy Wam też tak zleciało? Szybko? Bogato? Mi bardzo. Zatem nie zostaje nam nic innego, jak porządny finisz. Taki wiecie, na rozpęd w Nowy Rok. Nie żałujcie sobie miłych chwil, nowych wyzwań, próbowania nowego, żegnania się ze starym, ale i leżenia brzuchem do góry i po prostu bycia. To ostatnie praktykujemy z Grudką dość często, zwłaszcza, że pogoda na zewnątrz sprzyja pozycjom nadywanowo-horyzontalnym.

Także, proszę drogie Narodu, ostatni raz w tym roku:
Czas zmienić tapety na pulpicie!

Dziękuję, że tu ze mną byliście.
Gdyby ktoś chciał dać znak dymny, że był, że przydało się, że dziecko pokolorowało lub że ściągnął choć raz, że czegoś mu brakowało, a coś mu się szalenie podobało - odblokowałam komentarze także dla anonimów. Będzie mi bardzo miło.


#12 Grudzień. Wersja do wydruku:
Do ściągnięcia tutaj: Klik! Klik!
#12 Grudzień. Wersja na pulpit i w technikolorze:
 Wystarczy kliknąć w obrazek i zapisać sobie na dysku. 


p.s. Jak co roku o tej porze, gra wciąż ta sama melodia: Jest Robótka! Wiecie?
6 komentarzy on "Kalendarz 2016 - Grudzień"
 1. Grudzień z takim kalendarzem będzie wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bebe, nie mogę uwierzyć, że to już grudniowa kartka z kalendarza! Ten rok mija tak szybko, że nie zdążyłam się napatrzeć na obrazki, a co miesiąc inny zdobił lodówkę :) Jakbyś myślała o wydaniu kalendarza, to wiesz... ja nabędę z radością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy10:55

  Ja się przyznaję:-) Drukowałam kalendarz na lodówkę, a jakże! Nawet mój syn powiedział: "a czemu takie ładne?", więc sama widzisz, doceniamy! Pozdrowienia, Gosia

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy00:58

  są piękne,każdy jeden... zbierałam, odkąd Pani pozwoliła. Mam nadzieję, że w styczniu. lutym i następnym roku całym nie zabraknie, czekamy na jeszcze...

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja nie drukowałam, bo nie używam, ale i tak uwielbiam, więc daję głos, żeby był, a co ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie, że ściągałam na pulpit :) Jestem uzależniona od ładnych tapet z kalendarzem. Poszperaj, czy nie mogłabyś się zgłosić (o ile dalej będziesz je robić:) do smashingmagazine.com, mają tam taki dział z tapetami z kalendarzami, z różnych blogów, ale nie znam zasad wybierania.

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature