Robótka 2017

15.11.2017

Tęskniliście?!
Ja tak.
Ale to temat na inny post.

Wracam do Was z wieścią:Dziś wystartowała ósma edycja Robótki. 
Tej szalonej akcji, której celem jest rozpętanie wichury z kartek pocztowych nad Domem Opieki Społecznej dla Dzieci w Niegowie. Żeby choć na chwilę odkleić ich nosy od zimnych szyb, gdzie wyglądają rodzin, których już nie ma lub nigdy nie było. Żeby im w zamian włożyć w ręce kopertę wypełnioną czułym słowem, żeby wiedzieli, że jest tam za płotem, w wielkim świecie ktoś kto o nich myśli.

Zatem gdyby omsknęła się Wam ręka przy zakupie lub wyrobie pocztówek w tym roku, wyślijcie te nadprogramowe do Dzieciaków-Starszaków.

Bo one czekają.
Jak nikt inny na świecie.

Ukochania!

p.s. Żyję. Na muzealnych korytarzach, w pociągach podmiejskich, w kredkach, niedospaniu (czy to się kiedyś skończy?). Wiewiór żyje głównie na walizkach i licznych delegacjach (czyt. glamour budowy). Grudka zaś przeżywa wszystko i wszystkich. Intensywnie i ze śpiewem na ustach: Hallelujah!* - i jak zdziwione byłyby okoliczne starsze panie, gdyby dowiedziały się, że nie ma na myśli chwały najwyższego, a TO.

4 komentarze on "Robótka 2017"
 1. Ha ha :)))) Ta piosenka to czysty, skondensowany koszmar (ani razu nie dalam rady wytrwac do konca, nawet w "Shrecku") ale w wykonaniu slodkiego dzieciecia musi byc cudowna :D

  Serdeczne pozdrowienia i gorace usciski dla Komitetu wraz z przyleglosciami :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Innego "stejtmentu" na temat ulubionej pieśni Grudki z ust Diabła nie oczekiwałam :) Czuj Duch*!
   *kolędy rzecz jasna!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Aurora 💙 💙 💙 Jak miło, że tu jeszcze zaglądasz!

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature