❆❆❆ Ho! Ho! Ho! ❆❆❆ Robótka 2015 ❆❆❆

11.11.2015

Woźna robótkowa wypastowała podłogi. Odkurzyła sztandar i przeplotła mu kilka nowych wątków. Kaczka-Kierowniczka wyszlifowała całe rzędy liter, żeby Was znowu przekonać, że jednak warto.

Zatem:
Kurtyna w górę!
Klik w sztandar!
Długopisy w dłoń! 
Jedziemy z Robótką 2015!

http://jestrobotka.blogspot.de/
PISZMY! Bo oni czekają, jak nikt inny na świecie.


A jeśli ktoś z Was nie wie o co chodzi, niechaj pyta a chyżo i śmiało.

12 komentarzy on "❆❆❆ Ho! Ho! Ho! ❆❆❆ Robótka 2015 ❆❆❆"
 1. Brawo Pani Woźna ! Brawo Pani Kierowniczka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Matko, jak ten rok szybko minął!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Melduję się na pokładzie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Melduję się na pokładzie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo, Personel <3 Staję z ryżową szczotką w bloczkach startowych, szorować korale koloru oraz słowa i wyrazy.

  Może uda się w tym roku namówić córki, aby niekoniecznie przyklejały do zasyłanych kartek butelki lakieru do paznokci, jak w ubiegłym roku, z jakiegoś powodu miała to być najładniejsza możliwa ozdoba artystyczna w zasięgu ludzkich możliwości :>>

  OdpowiedzUsuń
 6. Już pędzę reklamować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Matko, może w tym roku wreszcie dam radę:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ijaoooo jak mawia mój syn :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Wiecie co... Postaram się zrobić świąteczne kartki pocztowe. Jeżeli już nie dla każdego z osobna, to na pewno dla każdej Rodzinki. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aneto! Tu kaczka komitetowa! Ale o osobnosc nam najbardziej chodzi w Robotce! To jest wlasnei sens i sedno Robotkowe! Dotrzec do choc jednego z Ulubiencow bezposrednio! Oni tam zawsze postrzegani sa jako jakas 'grupa'. To wlasnie chcemy zmienic. I nie, nie trzeba zrobic osiemdziesieciu kartek. Jedna wystarczy, byle do konkretnego Starszaka. Ja rozumiem, ze jest lek, ze moze to niesprawiedliwe, ze podswiadomie sie nie chce nikogo pominac... ale najlepiej wtedy postawic sie na miejscu swojego Starszaka - co bys wolala kartke zaadresowana do ciebie ze slowami do ciebie skierowanymi, wspominajacymi twoje upodobania, sukcesy, rzeczy, ktore lubisz (stad nasze szczegolowe opisy), czy zbiorowa kartke z zyczeniami do wszystkich? A jesli martwicie sie, ze nie dla wszystkich wystarczy to jest rozwiazanie... niescie te Robotke dalej. Opowiadajcie o niej. Zachecajcie. Niech sie szerzy jak wirus najfajniejszej grypy pod sloncem! CMOK!

   Usuń
  2. Widzę, że moje późniejsze komentarze gdzieś pofrunęły... A pytałam czy ktoś pozostał jeszcze niewybrany, zapomniany, itp.?

   Usuń
  3. Aneto w tylnym peletonie na dziś: Paweł z I i Marcin z III.
   Optujesz?

   Usuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature