Recydywistka

26.07.2013
~Przerwa w braku nadawania ~

Uwielbiam robić paczki! Mogłabym zostać profesjonalnym paczko-wysyłaczem! Paczki na zamówienie, dopasowane do nastroju i okazji. Lepiej zlecić paczkę Bebe, niż darować babci grzebień! Myślicie, że to pomysł na biznes dla młodej doktorantki na bezrobociu? 
  
Tymczasem robię paczkę z własnego życia. Skrupulatnie wyrywam zapuszczone korzonki. Redukuję życie na metry sześcienne policzalne jedną ręką. Wypiętrzam wieże z kartonów. Organizuję czego zorganizować się nie da: nieznane. 

I jeszcze jeden, i jeszcze raz!

Jutro w 36 stopniowym upale Wiewiór zbierze całą odwagę kierowcy o niskim stażu i, o ile nas nie zabije, w strugach potu pojedziemy w nowe życie. Do Małej Wsi pod Większą Wsią nieopodal Bardzo Dużego Miasta. Myślcie o nas ciepło. Ahoj przygodo!

Nomen omen melomanka Abby z kamienicy obok puszcza na pożegnanie:
"The history book on the shelf, is always repeating itself. Waterloo...."

GPS obwoźnego sprzedawcy internetu nie uwzględnił Małej Wsi na trasie przejazdu. Przewiduje się przerwy w transmisji wszelakiej. Gdybym zaczęła przejawiać symptomy odrzucenia (spontaniczna uprawa storczyków, specjalizacja w hafcie krzyżykowym bawarskich makatek lub domowym pędzeniem bimbru z przydrożnych mirabelek), proszę o interwencję.

Bywajcie!

~Koniec przerwy w braku nadawania ~

9 komentarzy on "Recydywistka"
 1. Jestem jak zawsze z tobą myślą. Buziaki!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ahoj przygodo! niech Wam ziemia płodną będzie!(także w łącze! choćby na górce za kościołem i po 20.00, ale niech do diaska będzie ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Aneta19:28

  trzymam kciuki za przeprowadzę, u mnie coraz więcej pudeł... a czas tik tak....już tylko tydzień. Pozdrawiam ciepło:))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ściskam czule - niech nieznane roztoczy Cię dobrą opieką jak i mysli moje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do napisania:)) Do kolejnej przerwy w braku nadawania:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lepiej w pocie podróżować, niźli ABBĘ wciąż wałkować :)

  Ps. Bebe, wydawało mi się, że ja jestem tajemnicza, ale Ty bijesz rekordy woalowania (duże miasto, obok małej wsi itp :))

  Miłego pakowania i realizowania dalszych planów!

  OdpowiedzUsuń
 7. W pędzeniu bimbru to ja Ci przeszkadzać nie będę ;). Ale jakby co to trwam na posterunku i czekam na wieści. Szerokiej drogi!

  OdpowiedzUsuń
 8. :) i dziergasz pocztówki w drodze?:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy08:57

  Ahoj przygodo!

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature