bebe gorzej

30.12.2010
jak przystało na ex-katoliczkę, bebe pożałowała grzechu lenistwa przed samą matką założycielką w stanie maniakalnym....oddała swe moce adadorowi, żeby mógł spełnić sen o kosmicie z czółkami....poczytała koftę na sofie...tą o piersiobraku....podumała...i w tym uniżonym zamyśleniu włożyła trampki i poszła w stumilowy las.

 pałac bebeluszkowy w lesie stumilowym

i cud się stał. a może bebe po prostu gorzej. bo forest był! godny samego gumpa! taki pełną piersią! bez krokomierza i innych sprzętów. bebe donosi, że nadal lubi biegać. bieganie zimą to jest to! to jak wsunięcie zmęczonych podróżą stóp w znoszone domowe kapcie. spokój bebe ogarnia. cisza znajoma, zagłuszana zestawem hitów u2 z czasów bebeluszkowej podstawówki.  jest zmęczenie. jest radość. policzki matrioszkowe są. i ten bieg. dla samego biegania. nie dla zdrowia. nie dla kalorii. nie dla spalania tłuszczu.jest bieg dla bebeluszka. ten gdzie się wszystkie mięśnie rozluźnia i nadświetlnie pędzi w dół na łeb i szyję po lodowej górze! donoszę, że bebe żyje! i to jak! i nadal twierdzi, że biegać może każdy.


to mówił bebeluszek,
ten co rok temu nienawidził biegać i nigdy przenigdy biegać nie chciał
2 komentarze on "bebe gorzej"
  1. bebe...poprosiłam wszystkich o argumenty...proszę i Ciebie: napisz mi proszę w 3 zdaniach, dlaczego jesteś tam a nie tu i czy zostaniesz czy wrócisz???? bardzo byłabym wdzięczna za twoje zdanie. Buziaki Noworoczne!!! rudki3@gmail.com

    OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post  Signature