kosmicznie gleboki oddech ulgi....

9.11.2010
to sie dzieje! tu i teraz! bebe postawila wielka myslowa kropke i podkreslila ostatnie zdanie dwa razy. koniec! finito! ergo sum! nareszcie! bebe poslala dwa pierwsze rozdzialy wiekopomnego dziela na laske i nielaske egzaminatorow! obrona za tydzien. tymczasem bebe wstaje z krzesla i tanczy na jednej nodze w turbanie z recznika na glowie....a jamiro gra:po czym bieze do reki kalejdoskop i z wysokosci swej palacowej gory oglada swa prywatna galaktyke. dzis jest zloto - jasminowa.....piekna! az chce sie zyc!

krasnale obiecaly wyczarowac internet w okolicach czwartkowego obiadu. to dopiero bedzie kulturalnie!

bebe zatesknia! i chyba sie kurczy. choc ostatnio nie ma czasu dla panny szklane oczko, ktora zamieszkala w kuchennej szafce. bo kuchnia to jedyna powierzchnia palacowa bez dywanu. a panienka lubi przeciez twardo.

howk!

p.s. meldunek powstal na wysokosciach uczelnianego sprzetu bardzo nie-polsko-jezycznego.....ogonki przyjda pozniej.
3 komentarze on "kosmicznie gleboki oddech ulgi...."
 1. tak zwana DUPA ! zamiast filmu pojawił mi sie napis : ten film zawiera treści od partnera Sony Music coścośtam, który go zablokował w twoim kraju na mocy praw autorskich .. . nie zobaczę Bebe tańczącej w turbanie. .. zaraz, zaraz, SOny jes właścicielem Bebe?.... nic nie rozumiem

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy09:21

  Faktycznie Sony BLOKUJE Bebe;) No i tym sposobem znalazłyśmy winnego wszystkich problemów...
  obuba

  OdpowiedzUsuń
 3. Chudy śledź dopiero będę! Bo chyba nie przeoczyłam jakiejś wzmianki o pseudo chudych - brzuchatych śledziach...

  OdpowiedzUsuń

Auto Post Signature

Auto Post Signature